İBAR İNŞAAT MİMARLIK

YENİ MERKEZ OFİSİ

BİZE ULAŞIN

Sizleride Bekleriz

TÜM PROJELERİMİZİ

GÖRMEK İÇİN

TIKLAYIN

MİMARİ PROJE

MODERN TASARIMLAR

SİZİNDE
PROJENİZİ

BİZ ÇİZELİM

ÖNCEKİ
SONRAKİ

BİZİM İÇİN KAZANMANIN İLK KOŞULU,BİZE İNANAN VE GÜVENEN YATIRIMCILAR İÇİN DEĞER YARATMAK OLDU.

Biz bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik

DÜNYAYI SEVİYOR VE ONU KORUYORUZ.

Faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel sonuçları duyarlılıkla yönetiyoruz.

Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.

Sorumluluk Bilinci

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında yerine getiriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Daha sağlıklı bir sosyal yaşam için eğitim, sanat, kültür,spor,bilim ve sağlık faaliyetlerine çalışma arkadaşlarımızla birlikte destek oluyoruz. her alanda sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyoruz.

İş Çalışma Ortamı

Çalışma enerjimizi ve gücümüzü destekleyen uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve bu ortamın sürekliliğini sağlamaya önem veriyoruz ki sevgi ortamında dostlukla başlayan işlerin sonucunu alıyoruz.

KÜÇÜKYALI PROJESİ

BAŞIBÜYÜK PROJESİ

Çalışanına ve müşterilerine değer veren, yeniliğe açık vizyonu ile kaynaklarını kullanmaya yönelik bir politika izliyoruz.

 • İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME

  Nitelikli işgücünü yaratmak ve yapıcı sonuçlarıyla müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak
 • EĞİTİM VE GELİŞİM

  Çalışanlarımızı bilgi, beceri, iyi tutum ve davranışlar kazandırmayı amaçlayan eğitim programları ile desteklemek, sürekli gelişmeleri için kaynak yaratmak,
 • PERFORMANS YÖNETİMİ VE KARİYER PLANLAMA

  Maksimum fayda için, kaliteyi geliştiren süreç ve sistemlerle kişisel performans ve takım performansı ile yönetim sistemini geliştirmek,
BİZE ULAŞIN

YÖNETİM SİSTEMLERİ & SOSYAL SORUMLULUK

Objektiflik, duyarlılık ve adalet ilkelerine bağlılığı sürekli kılmak, insan kaynakları uygulamalarını yönetici ve çalışanların işbirliği içinde yürütmesini sağlamak.

  Faaliyetlerimizde, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamaya ve doğal çevremizi korumaya odaklanarak önce insana, sonra çevreye saygılı olmak, iş kazalarını önlemek için sistemler geliştirmek, tüm projelerimizde iş sağlığı ve güvenliği ile çevre faktörünü ön planda tutmak,

 

Yukarı